Limbo

Limbo 1.1

Strasznie klimatyczna platformówka już na Mac

Zalety

  • Niesamowity klimat
  • Świetna mroczna grafika
  • Wyjątkowa gra

Wady

  • Czasami bardzo trudna

Doskonały
9

Limbo to bardzo oryginalna gra platformowa utrzymana w mrocznej atmosferze. Oryginalność gry Limbo doceniono przyznając jej ponad 90 nagród. Do tej pory gra dostępna była tylko na konsole Xbox i PlayStation, komputery PC, a teraz mamy okazję zagrać w Limbo na Mac.

W Limbo na Mac wcielamy się w chłopca, który wyrusza w niebezpieczną i czasami przerażającą podróż w poszukiwaniu zaginionej siostry. Droga, którą będzie musiał przebyć chłopiec jest pełna pułapek i potworów, czyhających na życie naszego bohatera. Tak, Limbo na Mac to nie kolorowa i infantylna zabawa dla małych dzieci. Duńskie niezależne studio Playdead, które stworzyło Limbo, określa ten gatunek gier, jako grę prób i śmierci. Tak często bowiem będziemy napotykać śmiertelne trudności.

Limbo na Mac to gra, która buduje niesamowity klimat, odpowiednio dozując efekty wizualne. Z jednej strony cała gra otrzymana jest w tonacji czarno-białej, nie możemy więc liczyć na spektakularne krajobrazy. Z drugiej strony Limbo na Maczachwyca niesamowicie realistycznymi animacjami poruszania się fizycznych obiektów, takich jak płyny czy pył oraz sugestywną grą świateł. W budowaniu klimatu Limbo na Mac pomaga również oszczędne, ale umiejętne dawkowanie efektów dźwiękowych.

Limbo na Mac to gra dla tych, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego. Limbo to wydawałoby się prosta platformówka, która ma jednak niesamowity, straszny klimat. Jeśli lubisz nastrój horroru oraz rozwiązywanie zagadek logicznych, to w Limbo na Mac musisz zagrać koniecznie.

Limbo

Download

Limbo 1.1

Opinie użytkowników o Limbo